Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Apie mus

Lietuviško kapitalo UAB „Naftos grupė" - tranzitinių naftos produktų ekspedijavimo bendrovė - įsteigta 2004 m. Pagrindinė bendrovės veikla koncentruota į naftos produktų pervežimą geležinkeliais ir šių produktų perkrovimą Baltijos šalių uostuose. Šiuo metu įmonės administracijoje dirba 11 darbuotojų.

2006 m. bendrovė tapo Lietuvos ekspeditorių asociacijos „LINEKA" nare ir asocijuota Tarptautinės ekspeditorių asociacijos „FIATA" nare. Tais pačiais metais bendrovė įstojo į Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją bei tapo asocijuota Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva nare.

2008 m. specializuoto žurnalo „Transportas" duomenimis, UAB „Naftos grupė" pripažinta stambiausia Klaipėdos uoste veikianti ekspedijavimo įmone, per metus į Klaipėdos uostą pritraukusi daugiau kaip 27,6℅ visų uoste perkrautų skystų krovinių srauto.

„Naftos grupė" neapsiriboja naftos produktų srautų aptarnavimu - įmonė aktyviai domisi pačiomis įvairiausiomis verslo galimybėmis, leidžiančiomis užtikrinti pagrindinėje veikloje uždirbto kapitalo reinvestavimą. Nauji verslo projektai plėtojami steigiant dukterines įmones, dalyvaujant akciniame kapitale, bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio partneriais.

Investicinis partneris

Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Vertybės

Kiekviena įmonė yra bendruomenė, kurios ne tik veikla, bet ir vertybės formuoja jos darbuotojų ir visuomenės požiūrį į šią įmonę. Tikime, kad mūsų konstruktyvus dialogas su verslo partneriais ir su visuomene vyksta tik dėl šių mūsų bendrovės puoselėjamų vertybių:

Profesionalumas
Suprasdami, kad nuo mūsų žinių priklauso mūsų veiklos ir klientų sėkmė bei visuomenės saugumas, nuolat tobuliname profesines žinias ir taikome jas kasdienėje veikloje.

Patikimumas
Savo veikloje naudojame pažangiausias technologijas, leidžiančias užtikrinti geriausius rezultatus mūsų klientams ir partneriams, o darbuotojams, visuomenei ir aplinkai - saugumą.

Operatyvumas
Visada stengiamės, kad rezultatas būtų ne tik puikus, bet ir pasiektas per kuo trumpesnį laiką.

Inovatyvumas
Įmonės veiklą grindžiame ieškodami nestandartinių sprendimų. Renkamės ne tiesiausią ir lengviausią, bet naujausią, efektyviausią, racionaliausią ir saugiausią savo tikslų įgyvendinimo kelią.

 

Naftos produktų ekspedijavimas

Loading