Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Simbolių reikšmės

Bendrovės logotipe mėlynas gaublys simbolizuoja visą pasaulį, nes mūsų veikla, apimanti įvairius projektus, vykdoma visame pasaulyje. Aplink gaublį skriejantis sidabrinis vektorius atspindi mūsų darbą, energiją ir iniciatyvą.

Pagrindinis mūsų įmonės simbolis - Medis - gyvybės ir augimo simbolis. Mūsų bendrovė savo idėjas ir filosofiją tapatina su ąžuolo įvaizdžiu. Jo šaknys simbolizuoja tvirtą pagrindą ir tikėjimą tuo, ką darome. Tiesus ir tvirtas kamienas - aiškią vystymosi kryptį, o gausus šakų vainikas - gyvybę, harmoningą augimą ir plėtrą.

Investicinis partneris

Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Apie mus

Lietuviško kapitalo UAB „Naftos grupė" - tranzitinių naftos produktų ekspedijavimo bendrovė - įsteigta 2004 m. Pagrindinė bendrovės veikla koncentruota į naftos produktų pervežimą geležinkeliais ir šių produktų perkrovimą Baltijos šalių uostuose. Šiuo metu įmonės administracijoje dirba 11 darbuotojų.

2006 m. bendrovė tapo Lietuvos ekspeditorių asociacijos „LINEKA" nare ir asocijuota Tarptautinės ekspeditorių asociacijos „FIATA" nare. Tais pačiais metais bendrovė įstojo į Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją bei tapo asocijuota Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva nare.

2008 m. specializuoto žurnalo „Transportas" duomenimis, UAB „Naftos grupė" pripažinta stambiausia Klaipėdos uoste veikianti ekspedijavimo įmone, per metus į Klaipėdos uostą pritraukusi daugiau kaip 27,6℅ visų uoste perkrautų skystų krovinių srauto.

„Naftos grupė" neapsiriboja naftos produktų srautų aptarnavimu - įmonė aktyviai domisi pačiomis įvairiausiomis verslo galimybėmis, leidžiančiomis užtikrinti pagrindinėje veikloje uždirbto kapitalo reinvestavimą. Nauji verslo projektai plėtojami steigiant dukterines įmones, dalyvaujant akciniame kapitale, bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio partneriais.

 

Naftos produktų ekspedijavimas

Loading