Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Plėtojami projektai

Komunalinių atliekų utilizavimas pirolizės būdu

Pirolizė - tai medžiagų kaitinimas ir skaidymas aukštoje temperatūroje be oro. Ši technologija pramonėje sėkmingai naudojama nuo 1986 m. Pradinė jos paskirtis buvo iš pramoninių atliekų išgauti metalus. Šiandien ji sėkmingai naudojama jau ir komunalinėms atliekoms utilizuoti, elektros arba šilumos energijai generuoti.

Matome galimybę efektyviai ir saugiai panaudoti Lietuvoje susidarančias komunalines atliekas elektros energijos gamybai pirolizės būdu. Realizavus šį projektą, būtų galima išspręsti atskirų Lietuvos regionų komunalinių atliekų problemą - atliekų nebereikėtų šalinti į sąvartynus. Be to, atliekų utilizavimo pirolizės būdu metodas būtų ne tik saugesnis, bet ir ekonomiškesnis. Pirolizės jėgainei statyti būtų naudojamos privataus kapitalo lėšos - iš valstybės šis pažangus atliekų utilizavimo sprendimas nereikalauja jokių finansinių investicijų.

Mes ne tik pasisakome už švarią ir saugią aplinką, bet ir stengiamės savo veikla ją pagerinti.

Investicinis partneris

Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Apie mus

Lietuviško kapitalo UAB „Naftos grupė" - tranzitinių naftos produktų ekspedijavimo bendrovė - įsteigta 2004 m. Pagrindinė bendrovės veikla koncentruota į naftos produktų pervežimą geležinkeliais ir šių produktų perkrovimą Baltijos šalių uostuose. Šiuo metu įmonės administracijoje dirba 11 darbuotojų.

2006 m. bendrovė tapo Lietuvos ekspeditorių asociacijos „LINEKA" nare ir asocijuota Tarptautinės ekspeditorių asociacijos „FIATA" nare. Tais pačiais metais bendrovė įstojo į Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją bei tapo asocijuota Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva nare.

2008 m. specializuoto žurnalo „Transportas" duomenimis, UAB „Naftos grupė" pripažinta stambiausia Klaipėdos uoste veikianti ekspedijavimo įmone, per metus į Klaipėdos uostą pritraukusi daugiau kaip 27,6℅ visų uoste perkrautų skystų krovinių srauto.

„Naftos grupė" neapsiriboja naftos produktų srautų aptarnavimu - įmonė aktyviai domisi pačiomis įvairiausiomis verslo galimybėmis, leidžiančiomis užtikrinti pagrindinėje veikloje uždirbto kapitalo reinvestavimą. Nauji verslo projektai plėtojami steigiant dukterines įmones, dalyvaujant akciniame kapitale, bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio partneriais.

 

Naftos produktų ekspedijavimas

Loading