Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Apie mus

Lietuviško kapitalo UAB „Naftos grupė" - tranzitinių naftos produktų ekspedijavimo bendrovė - įsteigta 2004 m. Pagrindinė bendrovės veikla koncentruota į naftos produktų pervežimą geležinkeliais ir šių produktų perkrovimą Baltijos šalių uostuose. Šiuo metu įmonės administracijoje dirba 11 darbuotojų.

2006 m. bendrovė tapo Lietuvos ekspeditorių asociacijos „LINEKA" nare ir asocijuota Tarptautinės ekspeditorių asociacijos „FIATA" nare. Tais pačiais metais bendrovė įstojo į Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją bei tapo asocijuota Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva nare.

2008 m. specializuoto žurnalo „Transportas" duomenimis, UAB „Naftos grupė" pripažinta stambiausia Klaipėdos uoste veikianti ekspedijavimo įmone, per metus į Klaipėdos uostą pritraukusi daugiau kaip 27,6℅ visų uoste perkrautų skystų krovinių srauto.

„Naftos grupė" neapsiriboja naftos produktų srautų aptarnavimu - įmonė aktyviai domisi pačiomis įvairiausiomis verslo galimybėmis, leidžiančiomis užtikrinti pagrindinėje veikloje uždirbto kapitalo reinvestavimą. Nauji verslo projektai plėtojami steigiant dukterines įmones, dalyvaujant akciniame kapitale, bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio partneriais.

Investicinis partneris

Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Kokybės politika

Siūlydami ir diegdami pažangius sprendimus, stengiamės, kad mūsų veikla taptų kokybės standartu klientams, partneriams ir keltų jų, taip pat mūsų darbuotojų bei akcininkų gerovę.

Pagrindiniai principai:

  • Klientas visada turi gauti paslaugą sutartomis sąlygomis, maksimaliai atitinkančiomis jo interesus bei lūkesčius.
  • Paslaugas teikiame apibrėžtoje geografinėje vietoje, tačiau Kliento interesams atstovaujame visur ir visada esame pasiruošę juos apginti.
  • Įmonės darbuotojai yra pagrindinis paslaugos kokybės faktorius. Todėl jie nuolat kelia savo kvalifikaciją, yra atestuojami pagal užimamų pareigų reikalavimus.
  • Paslaugos teikimo procesą nuosekliai organizuoja ir kontroliuoja „Naftos grupės" darbuotojai, o proceso stebėjimo galimybė suteikiama ir Klientui.
  • Įmonės teikiama informacija yra teisinga ir objektyvi, o įvaizdis atitinka realybę.

Naftos produktų ekspedijavimas

Loading