Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Apie mus

Lietuviško kapitalo UAB „Naftos grupė" - tranzitinių naftos produktų ekspedijavimo bendrovė - įsteigta 2004 m. Pagrindinė bendrovės veikla koncentruota į naftos produktų pervežimą geležinkeliais ir šių produktų perkrovimą Baltijos šalių uostuose. Šiuo metu įmonės administracijoje dirba 11 darbuotojų.

2006 m. bendrovė tapo Lietuvos ekspeditorių asociacijos „LINEKA" nare ir asocijuota Tarptautinės ekspeditorių asociacijos „FIATA" nare. Tais pačiais metais bendrovė įstojo į Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociaciją bei tapo asocijuota Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva nare.

2008 m. specializuoto žurnalo „Transportas" duomenimis, UAB „Naftos grupė" pripažinta stambiausia Klaipėdos uoste veikianti ekspedijavimo įmone, per metus į Klaipėdos uostą pritraukusi daugiau kaip 27,6℅ visų uoste perkrautų skystų krovinių srauto.

„Naftos grupė" neapsiriboja naftos produktų srautų aptarnavimu - įmonė aktyviai domisi pačiomis įvairiausiomis verslo galimybėmis, leidžiančiomis užtikrinti pagrindinėje veikloje uždirbto kapitalo reinvestavimą. Nauji verslo projektai plėtojami steigiant dukterines įmones, dalyvaujant akciniame kapitale, bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio partneriais.

Investicinis partneris

Puslapis atnaujinamas!

Page is underconstruction!

Веб-сайт обновляется!

Loading...

Ekspedijavimas

Nuo pat UAB „Naftos grupė" veiklos pradžios plėtojami glaudūs ir patikimi bendradarbiavimo santykiai su strateginiais partneriais - AB „Lietuvos geležinkeliai" ir AB „Klaipėdos nafta". Savo klientams siūlome šias paslaugas
  • Operatyvų paraiškų svarstymą ir preliminarų jų įvertinimą;
  • Įvairias krovinio kaupimo ir sandėliavimo galimybes;
  • Lankstų krovinio kaupimo ir išvežimo grafiką;
  • Galimybę patikrinti bet kurio pakrauto vagono buvimo vietą;
  • Operatyvų sprendimų priėmimą ir profesionalius patarimus;

Naftos produktų pervežimai organizuojami ne tik tranzitu per Lietuvos teritoriją, bet ir per kitas Baltijos bei NVS šalis.

Naftos produktų ekspedijavimas

Loading